Opinie

  • Pani Kasia zorganizowała nam wspaniałe przyjęcie komunijne, wcześniej imprezę urodzinową. Za każdym razem jedzenie było przepyszne, dodatkowo ciekawie i gustownie podane. Pełen profesjonalizm, wszystko zapięte na ostatni guzik. Gorąco polecam.
    Agnieszka Krupińska
  • Pani Kasia jest o wszechstronnych upodobaniach smakowych, w jej kuchni można znaleźć potrawy tradycyjne , a także wyszukane z różnych zakątków świata.  Wszystko jest smaczne, estetycznie podane i przystrojone. Nawet jak mówi , że jej jakaś potrawa nie do końca się udała to i tak wszyscy oblizują palce. Panią Kasię polecam wszystkim moim znajomym i bardzo są zadowoleni z dań, które ona przyrządzi. "Niebo w gębie" . Już mam zarezerwowaną imprezę z okazji I Komunii Św.
    Ewa S.
  • witam serdecznie chciałam podzielić sie opinią na temat zorganizowania mojej imprezy w domu tj. chrzciny mojego synka. Pani Kasia /moja imienniczka/  wszystko zorganizowała począwszy od zakupów, przez przygotowanie dekoracji stołów i podanie. Ja miałam czas na rozmowy z gośćmi i opiekę nad synkiem. Jedzenie bardzo dobre, świerzutkie gotowane u mnie w domu, /śmiało mogłam podglądać a i uczyć się trochę od pani Kasi odpowiadała chętnie na moje wszystkie pytania/.

          Polecam gorąco impreza jak w restauracji a jednak w domowy zaciszu

                                                                                                                                                     Kasia